Hakkımızda

Hakkımızda

Yapı ve dekorasyon sektöründe 1992 yılından itibaren faaliyet gösteren Ayça Yapı her geçen gün faaliyet alanları geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı ve dekorasyon sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeyi hizmet alanlarına ve müşterilerine yansıtmayı başarmış olan firmamız, uzman kadrosu ile her yaptığı işin altına imzasını atmaktadır. Güler yüzlü çalışma ortamı ve etkili zaman yönetimini bir arada bulabileceğiniz Ayça Yapı ile ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alırken aynı zamanda keyif de alabileceksiniz.

Kaliteden ödün vermeden bina, okul, fabrika ve iş yeri gibi mekânlarda ihtiyaç duyulan ısı yalıtım, ses yalıtım, su yalıtım, mantolama, tadilat, çatı onarım, alçı ve kartonpiyer, seramik ve fayans döşemesi, bahçe çitleri, boya işlemleri ve temelden inşaat anahtar teslim hizmeti sağlanmaktadır. Her hizmet için uzman bir ekibe ve kadroya sahip olan Ayça Yapı zamanında aldığı tüm işleri yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetinin önemine gönülden bağlı hizmet etmektedir.

Dekorasyon ve yapı işlerini estetikle buluşturan firmamız kaliteli malzemelerle kaliteli işçiliği bir araya getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerine ekonomik ve çevre dostu çözümler üreten ve sunan firmamız tüm tadilat işlemleri sırasında müşterilerine sınırsız desteğin kapılarını aralamaktadır. Tadilat işlemlerinin kişilerde yarattığı olumsuz tutum ve stresin gölgesinde işimizi yapmak yerine bu kaygıları keyfe dönüştürerek hem çalışan hem de müşterilerimizin konforunu üst seviyede düşünmekteyiz.

İş güvenliği ilkelerine uyumlu çalışma koşullarımız ile sağlığa uygun malzemeleri kullanan firmamız önce insan felsefesinden yola çıkarak çalışma prensiplerini hayata geçirmektedir.

Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz mekânları güzelleştiren ve istenmeyen durumları ortadan kaldıran firmamız yaşam kalitenizi arttırmanız da en büyük yardımcınız ve destekçiniz olacaktır.

Vizyonumuz

İşine olan inancı ve bağlılığı ile bölgesel bir firmadan sektörde lider konumuna gelmek ve yapı sektörüne yön verecek büyümeyi sağlamaktır.

Misyonumuz

Yapı ve dekorasyon sektöründe giderek artan bir ivme ile büyüyen

Çalışanlarının ve müşterilerinin ilk tercihi olan

Güven bağı ile müşteri memnuniyeti sağlayan ve bunu devam ettirebilen

Taahhüt edilen zamanda iş teslimi yapan

Kaliteli malzeme ve işçilik ile çevre dostu çözümler sunan

Büyüyen ve gelişen bir uzman kadroyla çalışan

Sektördeki gelişmeleri yakinen takip edip ve bünyemize katan

Müşteri beklentilerini temel alan köklü bir firmadır.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı

Yapı ve dekorasyon sektöründe 1992 yılından itibaren faaliyet gösteren Ayça Yapı her geçen gün faaliyet alanları geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır | Design by Web Medya